Паважаныя педагогі сярэдняй школы № 8 г.Магілёва!

Создано: 30.09.2016

Сардэчна віншую вас з прафесійным святам – Днём настаўніка!

Выказваю вам словы ўдзячнасці за вернасць прафесіі, мудрасць і пастаянную гатоўнасць раскрыць сваю душу для кожнага дзіцяці.

Жадаю вам, стабільнасці ў жыцці, творчых поспехаў, натхнення, павагі калег, вучняў і іх бацькоў, нязгаснага жадання несці веды дзецям і самім спасцігаць новае. Няхай усведамленне важнасці і неабходнасці вашай працы для развіцця грамадства надае вам сілы ў выкананні высакароднай справы. Шчасця вам, здароўя, творчых здзяйсненняў, таленавітых і працавітых выхаванцаў, жыццёвага аптымізму, бадзёрасці і заўсёднага добрага настрою!

Дырэктар установы адукацыі А.І.Корзун